Benedikt Music Open – Most

V neděli 15. srpna se můžete těšit na další hudební nálož tentokrát v rekreačním areálu na Benediktu. Město Most tam uspořádá hudební minifestival Benedikt Music Open. Program bude na dvou pódiích a nabitý bude už od samého odpoledne. Na co se můžete těšit? Největším tahákem budou slovenští Horkýže Slíže. Těšit se můžete na kapelu Nebe, Kapitána Demo a dorazí i DJ Roxtar s nerozlučným parťákem plyšovým delfínem Adolfeenem.

Během akce vystoupí také Beat Sisters, Livi Vilit a Sabina Ludányiová. Pozor, divácká kapacita minifestivalu je omezená pro 5 tisíc diváků. Nenechte si ujít tento výjimečný hudební zážitek a kupte si vstupenky už DNES a bez čekání! Programem vás provede moderátor Petr Říbal. Vstup do areálu bude zajištěn od 11 hodin a zajištěno bude i občerstvení.

VSTUPNÉ: Lístky zakoupíte za 250 Kč elektronicky ZDE nebo od příštího týdne v Turistickém informačním centru. Děti do 12 let mají vstup na akci zdarma, pouze v doprovodu rodičů.

UPOZORNĚNÍ: Podmínky pro vstup na koncert jsou platné dle aktuálního vládního opatření. Návštěvníci musí mít negativní výsledek PCR testu ne starší 7 dní, negativní výsledek POC antigenního testu ne starší 72 hodin, 14 dní od druhé dávky očkování, potvrzení od lékaře o prodělání onemocnění covid-19 v posledních 180 dnech nebo čestné prohlášení o negativním výsledku testu, který si návštěvník provede sám doma.
DOPRAVA: Kvůli omezenému prostoru na parkování doporučujeme jít na Benedikt pěšky nebo vyrazit MHD. Ušetříte si starosti s parkováním a navíc si budete moci dopřát studené pivo či jiný drink.

Termín konání

15. 08. 2021

Místo konání