Výsledky

Základní kolo – 29. 5. 2022 – Hořovice

Kapela Začátek Konec Body Pořadí Záznam Rozhovor
12:00 12:25 -,- -
12:45 13:10 -,- -
13:30 13:55 -,- -
DobiBoyz 14:15 14:40 29,25 7 Záznam Rozhovor
Hospoda 15:00 15:25 29,75 6 Záznam Rozhovor
VOSOLIT! 15:45 16:10 36,50 1 Záznam Rozhovor
Siluety 16:30 16:55 35,00 4 Záznam Rozhovor
Mirka Volfová & Futro 17:15 17:40 35,50 2 Záznam Rozhovor
DESTROY! 18:00 18:25 35,25 3 Záznam Rozhovor
Youlie 18:45 19:10 32,50 5 Záznam Rozhovor

Legenda

  • Kategorie "junior"
  • Kapely postupující do dalšího kola

Základní kolo – 5. 6. 2022 – Mladá Boleslav

Kapela Začátek Konec Body Pořadí Záznam Rozhovor
12:00 12:25 -,- -
Allmara 12:45 13:10 28,75 6 Záznam Rozhovor
Metresa 13:30 13:55 27,50 7 Záznam Rozhovor
Filip Zoubek & The Blues Q 14:15 14:40 33,75 2 Záznam Rozhovor
Sklony 15:00 15:25 25,25 8 Záznam Rozhovor
Cataclysm Orchestra 15:45 16:10 36,75 1 Záznam Rozhovor
Amorain 16:30 16:55 23,25 9 Záznam Rozhovor
Nerium 17:15 17:40 29,25 5 Záznam Rozhovor
Don Tichot 18:00 18:25 30,00 4 Záznam Rozhovor
Nazgul 18:45 19:10 33,00 3 Záznam Rozhovor

Legenda

  • Kategorie "junior"
  • Kapely postupující do dalšího kola

Základní kolo – 12. 6. 2022 – Jílové u Prahy

Kapela Začátek Konec Body Pořadí Záznam Rozhovor
Světy 12:00 12:25 23,50 7 Záznam Rozhovor
Not to rush 12:45 13:10 -,- -
Manta Bay 13:30 13:55 34,50 3 Záznam Rozhovor
Doggybag 14:15 14:40 30,25 6 Záznam Rozhovor
Crispy Cheeks 15:00 15:25 32,75 5 Záznam Rozhovor
Je na malinách 15:45 16:10 34,25 4 Záznam Rozhovor
Dreaming Theory 16:30 16:55 -,- -
Holborn Stereo 17:15 17:40 22,25 8 Záznam Rozhovor
Infinity 18:00 18:25 35,75 2 Záznam Rozhovor
TNS 18:45 19:10 38,00 1 Záznam Rozhovor

Legenda

  • Kategorie "junior"
  • Kapely postupující do dalšího kola

Semifinále – 28. 8. 2022 – Mělník

Kapela Začátek Konec Body Pořadí Záznam Rozhovor
Cataclysm Orchestra 12:00 18:05
Je na malinách 12:00 18:05
DESTROY! 12:00 18:05
Manta Bay 12:00 18:05
Filip Zoubek & The Blues Q 12:00 18:05
Crispy Cheeks 12:00 18:05
Siluety 12:00 18:05

Legenda

  • Kategorie "junior"
  • Kapely postupující do dalšího kola

Semifinále – 11. 9. 2022 – Hořovice

Kapela Začátek Konec Body Pořadí Záznam Rozhovor
TNS 12:00 18:05
VOSOLIT! 12:00 18:05
Mirka Volfová & Futro 12:00 18:05
Doggybag 12:00 18:05
Infinity 12:00 18:05
Nazgul 12:00 18:05
Youlie 12:00 18:05

Legenda

  • Kategorie "junior"
  • Kapely postupující do dalšího kola

Finále – 20. 11. 2022 – Kladno

Kapela Začátek Konec Body Pořadí Záznam Rozhovor
DobiBoyz 12:00 20:00
12:00 20:00
12:00 20:00
12:00 20:00
12:00 20:00
12:00 20:00

Legenda

  • Kategorie "junior"
  • Kapely postupující do dalšího kola